Pohodni sandali
Pohodni sandali

Izkoristi do 70 % popusta na še večji izbor vročih poletnih kosov >>

  • Ženske
  • Moški
  • Otroci
Zalando domZalando dom
Tvoj račun
  • Navdih
  • Deklice
  • Dečki
  • Dojenčki
  • Oblačila
  • Čevlji
  • Šport
  • Dodatki in igrače
  • Spodnje perilo
  • Premium
  • Znižanje
Ni zgodovine iskanj
  • Najvišje ocenjeno
  • Otroci
  • Najvišje ocenjeno
  • Otroci
Rožnata gumijasta sandal s pokrito sprednjo stranjo in nastavljivim trakom. Ima izrezljane detajle, teksturiran podplat in kontrasten vložek v barvi sivke.

Geox
B SANDAL FUSBETTO GI - Pohodni sandali - pink/lilac

44,95 €DDV je vključen

Trenutna izbrana barvaBarva: pink/lilac

Dostava

Prodal in poslal

  • Standardna dostava

    sre 22 jul – čet 23 jul

    brezplačna

Brezplačna dostava in brezplačna vračila

30-dnevni rok vračila

Zgornji material:
 
PU
Podloga:
 
100 % poliester
Vložek:
 
Imitacija usnja
Podplat:
 
Sintetika
Vrsta podloge:
 
Hladno oblazinjenje
Blago:
 
Umetno usnje

Kapica čevlja:
 
Okrogla
Vrsta pete:
 
Brez pete
Način zapiranja:
 
Zapiranje na ježka
Vzorec:
 
Enobarvni
Značilnosti:
 
Hitrosušeče, zračno
Vložki:
 
Z obrisom
Številka artikla:
 
GE113G0DF-J11

Širina čevlja:
 
Običajna

Geox

Različice tega stila
Kaj pa to?

Prikaži več
Geox, J S. FUSBETTO PRO GI - Pohodni sandali - dark pink/aqua
  • Ponudba
  • Otroci

GeoxJ S. FUSBETTO PRO GI - Pohodni sandali - dark pink/aqua

Od38,65 €

Mediana cene:54,95 €do-30%

Bata, BUBBLEGUMMERS - Pohodni sandali - rosa
  • Otroci

BataBUBBLEGUMMERS - Pohodni sandali - rosa

25,99 €

Superfit, BOOMERANG - Čevlji za dojenčke - lila/rosa
  • Otroci

SuperfitBOOMERANG - Čevlji za dojenčke - lila/rosa

54,95 €

Geox, Sandali - light rose/pink
  • Otroci

GeoxSandali - light rose/pink

62,98 €

Friboo, LEATHER - Sandali - light pink
  • Najvišje ocenjeno
  • Otroci

FribooLEATHER - Sandali - light pink

34,99 €

Next, REGULAR FIT - FIRST WALKER SANDALS . - Pohodni sandali - tan brown
  • Otroci

NextREGULAR FIT - FIRST WALKER SANDALS . - Pohodni sandali - tan brown

33,00 €

Lasocki Kids, LASOCKI KIDS SANDALS GIRLS PURPLE LASOCKI KIDS-CEO-CI12-KEKKO-01(II)DZ - Čevlji za dojenčke - purple
  • Otroci

Lasocki KidsLASOCKI KIDS SANDALS GIRLS PURPLE LASOCKI KIDS-CEO-CI12-KEKKO-01(II)DZ - Čevlji za dojenčke - purple

31,99 €

Liewood, BLUMER UNISEX - Sandali - peach/seashell
  • Ponudba
  • Otroci

LiewoodBLUMER UNISEX - Sandali - peach/seashell

20,25 €

Mediana cene:26,95 €-25%

Geox, FUSBETTO - Čevlji za dojenčke - pink/lilac
  • Najvišje ocenjeno
  • Ponudba

GeoxFUSBETTO - Čevlji za dojenčke - pink/lilac

Od39,95 €

Mediana cene:44,95 €do-11%

Sprandi, Čevlji za dojenčke - light purple
  • Otroci

SprandiČevlji za dojenčke - light purple

19,99 €

Bisgaard, BEKA  - Sandali - peach
  • Ponudba
  • Otroci

BisgaardBEKA - Sandali - peach

Od52,45 €

Mediana cene:74,95 €do-30%

Friboo, Sandali - pink
  • Ponudba
  • Otroci

FribooSandali - pink

12,39 €

Prvotno:34,99 €-65%

Zadnja najnižja cena:15,89 €-22%

Next, REGULAR FIT - FISHERMAN - Pohodni sandali - neutral embroidered
  • Otroci

NextREGULAR FIT - FISHERMAN - Pohodni sandali - neutral embroidered

Od36,00 €

Geox, FUSBETTO UNISEX - Pohodni sandali - pink
  • Najvišje ocenjeno
  • Ponudba

GeoxFUSBETTO UNISEX - Pohodni sandali - pink

48,95 €

Mediana cene:54,95 €-11%

Lasocki Kids, LASOCKI KIDS SANDALS GIRL PINK - Pohodni sandali - pink
  • Otroci

Lasocki KidsLASOCKI KIDS SANDALS GIRL PINK - Pohodni sandali - pink

31,99 €

Več od Geox

  • Geox, CHALKI GIRL - Sandali - silver-coloured/sky
    • Ponudba
    • Otroci

    GeoxCHALKI GIRL - Sandali - silver-coloured/sky

    34,95 €

    Mediana cene:49,95 €-30%

  • Geox, MACCHIA  - Pohodni sandali - white silver
    • Otroci

    GeoxMACCHIA - Pohodni sandali - white silver

    65,98 €

  • Geox, Pohodni sandali - ivory pink c
    • Otroci

    GeoxPohodni sandali - ivory pink c

    56,98 €

  • Geox, CHALKI GIRL - Sandali - white
    • Najvišje ocenjeno
    • Otroci

    GeoxCHALKI GIRL - Sandali - white

    Od37,95 €

  • Geox, CHALKI GIRL - Sandali - pink/multicolor
    • Najvišje ocenjeno
    • Ponudba

    GeoxCHALKI GIRL - Sandali - pink/multicolor

    Od33,95 €

    Mediana cene:37,95 €do-11%

  • Geox, B SANDAL FUSBETTO BO UNISEX - Pohodni sandali - sage/navy
    • Ponudba
    • Otroci

    GeoxB SANDAL FUSBETTO BO UNISEX - Pohodni sandali - sage/navy

    39,95 €

    Mediana cene:44,95 €-11%

  • Geox, CIBERDRON - Sandali - pink/light sky
    • Ponudba
    • Otroci

    GeoxCIBERDRON - Sandali - pink/light sky

    38,95 €

    Mediana cene:64,95 €-40%

  • Geox, Pohodni sandali - light ivory light yellow
    • Ponudba
    • Otroci

    GeoxPohodni sandali - light ivory light yellow

    56,65 €

    Prvotno:62,98 €-10%

  • Geox, BOREALIS GIRL - Sandali - pink/purple
    • Najvišje ocenjeno
    • Ponudba

    GeoxBOREALIS GIRL - Sandali - pink/purple

    Od41,95 €

    Mediana cene:59,95 €do-30%

  • Geox, HAITI GIRL - Sandali - white/multicolor
    • Otroci

    GeoxHAITI GIRL - Sandali - white/multicolor

    Od42,95 €

  • Geox, Sandali - white/lilac
    • Ponudba
    • Otroci

    GeoxSandali - white/lilac

    26,95 €

    Mediana cene:44,95 €-40%

Boljše skupaj
Pogosto ogledano skupaj

Prikaži več
  • Next, REGULAR FIT- STRAPPY SUMMER  - Dnevna obleka - pink
    • Otroci

    NextREGULAR FIT- STRAPPY SUMMER - Dnevna obleka - pink

    Od13,00 €

  • Next, REGULAR FIT-SHORT SLEEVE - Dnevna obleka - floral
    • Najvišje ocenjeno
    • Otroci

    NextREGULAR FIT-SHORT SLEEVE - Dnevna obleka - floral

    11,00 €

  • adidas Performance, DISNEY FROZEN SET - Kratke hlače - white/dark blue
    • Ponudba
    • Otroci

    adidas PerformanceDISNEY FROZEN SET - Kratke hlače - white/dark blue

    27,95 €

    Prvotno:39,95 €-30%

    Zadnja najnižja cena:29,95 €-7%

  • Friboo, 3 PACK TODDLER T-SHIRT - Potiskana majica - yellow/orange/turquoise
    • Ponudba
    • Otroci

    Friboo3 PACK TODDLER T-SHIRT - Potiskana majica - yellow/orange/turquoise

    8,99 €

    Prvotno:19,99 €-55%

    Zadnja najnižja cena:10,99 €-18%

  • MINOTI, SET WITH EMBROIDERED AND - Bluza - orange
    • Ponudba
    • Otroci

    MINOTISET WITH EMBROIDERED AND - Bluza - orange

    Od26,53 €

    Prvotno:37,90 €-30%

  • Friboo, 5 PACK - Pajkice – hlače - dark blue/mottled light grey/light pink
    • Ponudba
    • Otroci

    Friboo5 PACK - Pajkice – hlače - dark blue/mottled light grey/light pink

    9,09 €

    Prvotno:29,99 €-70%

    Zadnja najnižja cena:12,09 €-25%

  • GAP, FUNCTIONAL RAIN TODDLER GIRL - Vodoodporna jakna - multi coloured
    • Ponudba
    • Otroci

    GAPFUNCTIONAL RAIN TODDLER GIRL - Vodoodporna jakna - multi coloured

    17,95 €

    Prvotno:59,95 €-70%

    Zadnja najnižja cena:23,95 €-25%

  • The North Face, Y MINI EXPLORER UNISEX - Nahrbtnik - polar haze/meridian blue
    • Najvišje ocenjeno
    • Ponudba

    The North FaceY MINI EXPLORER UNISEX - Nahrbtnik - polar haze/meridian blue

    27,45 €

    Mediana cene:41,95 €-35%

  • Next, REGULAR FIT - PEPLUM VEST AND WIDE TROUSERS SET . - Bluza - neutral stripe
    • Najvišje ocenjeno
    • Otroci

    NextREGULAR FIT - PEPLUM VEST AND WIDE TROUSERS SET . - Bluza - neutral stripe

    29,00 €

  • adidas Originals, CYCLING TEE INFANT SET - Kratke hlače - light pink
    • Najvišje ocenjeno
    • Ponudba

    adidas OriginalsCYCLING TEE INFANT SET - Kratke hlače - light pink

    19,85 €

    Mediana cene:32,95 €-40%

  • Nike Sportswear, BABY FRENCH TERRY SET - Potiskana majica - nike peony
    • Najvišje ocenjeno
    • Ponudba

    Nike SportswearBABY FRENCH TERRY SET - Potiskana majica - nike peony

    38,95 €

    Mediana cene:42,95 €-9%

  • Nike Sportswear, MOVE WITH NATURE BIKE SET - Kratke hlače - light magenta
    • Ponudba
    • Otroci

    Nike SportswearMOVE WITH NATURE BIKE SET - Kratke hlače - light magenta

    31,95 €

    Mediana cene:39,95 €-20%

  • Next, REGULAR FIT - PEPLUM VEST AND SHORTS SET  . - Brezrokavnik - green pink flower
    • Otroci

    NextREGULAR FIT - PEPLUM VEST AND SHORTS SET . - Brezrokavnik - green pink flower

    Od17,00 €

  • Liewood, AMELIA REVERSIBLE SUN HAT UNISEX - Klobuk - peach / sandy
    • Ponudba
    • 100% organsko

    LiewoodAMELIA REVERSIBLE SUN HAT UNISEX - Klobuk - peach / sandy

    25,95 €

    Mediana cene:28,95 €-10%

  • Friboo, UNISEX - Klobuk - white/red
    • Ponudba
    • Otroci

    FribooUNISEX - Klobuk - white/red

    9,79 €

    Prvotno:12,99 €-25%

    Zadnja najnižja cena:10,44 €-6%

Več znamk

  • adidas
  • ASICS
  • BOSS Kidswear
  • Carter's
  • Color Kids
  • Converse
  • Crocs
  • Esprit
  • Fabrizio
  • Flik Flak
  • Friboo
  • Froddo
  • Frugi
  • GAP
  • Jack & Jones Junior
  • KIDS by NA-KD
  • La Sportiva
  • Levis
  • Maximo
  • Name it
  • Next
  • Nike
  • OshKosh
  • OVS
  • Peak Performance
  • Polo Ralph Lauren
  • Puma
  • Reebok
  • s.Oliver
  • Staccato
  • Superfit
  • Tommy Hilfiger
  • Troll Kids

Več navdiha

  • Čevlji za dojenčke
  • Čevlji za punčke
  • Copatki za dojenčke
  • Darila za dojenčke
  • Dežni škornji za fante
  • Jakne za dojenčke
  • Jakne za fante
  • Kopalna oblačila za punčke
  • Majice za punčke
  • Nakit za punčke
  • Oblačila za dojenčke
  • Obleke za dojenčke
  • Obleke za fante
  • Otroška oblačila
  • Otroške jakne
  • Otroške nogavice
  • Otroške obleke za punčke
  • Otroške pižame
  • Otroške pižame
  • Otroške svečane obleke
  • Otroške zimske jakne
  • Otroški bodiji
  • Otroški gumijasti in dežni škornji
  • Otroški nahrbtniki in torbe
  • Otroški zimski čevlji
  • Satovi za fante
  • Satovi za punčke
  • Skafanderi za dojenčke
  • Škornji za fante
  • Škornji za punčke
  • Superge za fante
  • Superge za punčke
  • Trenirke za fante
  • Trenirke za punčke
  • Zimske jakne za fante
  • Zimski čevlji za fante

Bi popust v višini 15 %?*
Prijavi se na naš newsletter

Ostani na tekočem z najnovejšimi modnimi novosti in trendi.

Tvoje preference

Kaj te najbolj zanima?

Prikaži več (za to je potrebna prijava)

Če želiš izvedeti, kako obdelujemo tvoje podatke, obišči stran Obvestilo o zasebnosti. Odjavi se kadar koli brezplačno.

*Pravila in pogoji

helpPomoč in kontakt

  • Prikaži vse teme pomoči
  • Sprejeta plačilna sredstva
  • Prijavi poškodovani izdelek
  • Informacije o dostavi
  • Vrni naročilo
  • Informacije o vračilu denarja
  • Poišči pravo velikost
  • Naroči se na naše novice
  • Poročilo o kršitvi varnosti
  • Varnost izdelka

gift_cardDarilne kartice

  • Kupi darilne kartice
  • O darilnih karticah in bonih
  • Unovči darilno kartico

zalando_logo_outlinedO nas

  • Obišči našo korporativno stran
  • Delovna mesta
  • Mediji
  • Odnosi z vlagatelji
  • Zalando Partner

truckNaši partnerji

credit_cardNaši načini plačila

shopping_bag_fullNaše obljube

  • Brezplačna dostava nad 24,90 €*
  • 30-dnevni rok vračila
  • Fleksibilne možnosti plačila
  • Impresum
  • Pravila in pogoji
  • Obvestilo o zasebnosti
  • Nastavitve za podatke
  • Tech Blog
  • Smernice skupnosti
  • Izjava o dostopnosti
  • Odstop

Zalandove aplikacije:

QR Code Download App

Najdeš nas lahko tudi na

  • facebook
  • instagram
  • pinterest
  • tiktok