Za tople zime poskrbi otroško športno aktivno perilo
Odrasli smo bolj občutljivi na letne čase, spremenjlivo vreme in nizke temperature. Otroci pa, če so radi zunaj, bodo zunaj tudi pozimi. Ali pa še posebej takrat, ko zapade sneg in je čas za zimske vragolije. A res je tudi, da - četudi tega sami ne pogosto ne vedo - potrebujejo topla oblačila, ki jih ščitijo pred mrazom, vlago in prehladom. Zato ti v spletni trgovini na Zalandu ponujamo otroško športno aktivno perilo, ki poskrbi, da bo otroku toplo in da bo lahko dolge ure zunaj športal tudi pri nizkih temperaturah.
Zgornji in spodnji deli otroškega športnega spodnjega perila
Pri nas najdeš vse, kar tvoj otrok potrebuje tudi v najhujši zimi. Če rad smuča ali deska na snegu, drsa ali pa se preganja s prijatelji na zasneženem hribu, mora biti dobro oblečen. Na voljo so ti spodnje majice z dolgimi rokavi, ki jih lahko obleče pod pulover, nekatere imajo tudi odsevnike za boljšo vidljivost, če bo otrok majico kdaj uporabljal tudi kot vrhnje oblačilo. Tukaj so tudi spodnji deli, na izbiro imaš modele z dolgimi hlačami ali pa krajšimi, ki so kot boksarice z nekoliko daljšimi hlačnicami. Blago je običajno iz jerseya ali poliestra. Pas je elastičen in visok, da hlače ostanejo na svojem mestu.
Določeni modeli omogočajo hitro sušenje, ki pride prav tako pri pranju - večino kosov lahko pereš v pralnem stroju - pa tudi, če se otrok spoti. Takrat je dobro, če se majica ali hlače hitro posušijo in tako preprečijo morebiten prehlad.
Športno spodnje perilo za otroke vseh starosti
Najbolje je, da že svojega malčka navadiš na toplo spodnje perilo, da ga bo rad nosil tudi kot najstnik. Na Zalandu imamo modele za vse starosti, za dečke in deklice. Ne pozabi pa tudi na vrhnja zimska oblačila, ki jih prav tako najdeš pri nas.